LANDERS DİSPLAY

FİRMAMIZ

Landers Alüminyum ve Reklam Malzemeleri  2004 yılında kurulmuş olup Pleksi, Stand, Tabela, Vitrin Görsel Tasarım ve Uygulamaları alanında uzmanlaşan yapısıyla reklam sektöründe  yer almaktadır.

Firmamız merkezi İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir.

Tasarım, üretim ve uygulama firmamızın kendi bünyesindedir, 1000 m2 lik üretim merkeziyle ihtiyaçlarınız eksiksiz ve zamanında teslim etmektedir.

Firmamız en iyi hizmet, kalite ve fiyat anlayışı ile sürekli yanınızda yer almaktadır.

BİLMENİZ GEREKENLER

 • 2004

  Kurulduğumuz Gün

  Landers Alüminyum ve Reklam Malzemeleri Üretim Paz. Tic LTD. ŞTİ.  ünvanıyla istanbulda  2004 yılında kurmuş olduğumuz firmamız, Başlangıç faaliyet alanı tanıtım  sistemleri  ve display ürünleri olmuştur.Pazarlama sektörlerinde faaliyet göstermekte olup, güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinmiştir.

 • 2010

  MAKİNE VE ÖZEL İMALAT

  2010 Yıllarının başında üretime hız vermek için Lazer , Router , Markalama , Baskı , Folyo Kesim makineleri ile özel imlat ağırlıklı olarak çalışmaya başladık. 

 • 2012

  VİTRİN TASARIMI VE İMALATI

  Özel vitrin tasarımarı ve kurumsal firmaların taleplerine göre  bir çok  genişletilmiş profesyonel kadromuzla  imalat ve montajı sağlanmaktadır 

 • 2019

  ÜRETİM

  Reklamcılık sektöründeki bir çok dalda üretim sağlamaktayız. Genişletilmiş personel  ve montaj ekibimizle  hizmet vermekteyiz.